Warning: include(include/menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.slovaktech.sk/www/ochrana-majetku.php on line 46

Warning: include(include/menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /www/doc/www.slovaktech.sk/www/ochrana-majetku.php on line 46

Warning: include(): Failed opening 'include/menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php') in /www/doc/www.slovaktech.sk/www/ochrana-majetku.php on line 46

Elektrická zabezpečovacia signalizacia (EZS)

Je významným bezpečnostným faktorom, ktorý ochraňuje pred nežiaducím vstupom do budov a priestorov, s čím súvisí ochrana majetku, materiálu a konečnom dôsledku aj osôb.

Systém priemyselnej televízie (CCTV)

Je neoddeliteľná súčasť bezpečnostných prvkov a systémov. Taktiež je vyznamným prvkom prevencie kriminality, dohľadu nad pohybom osôb, strojov, technologií a sledovania dopravnej situácie.

Ochrana majetku

Poskytujeme v tejto oblasti služby

Kamerové systémy

Súčasťou je technologická časť umožňujúca zaznamenávanie a archivaciu obrazu a previazanosť na ďalšie bezpečnostné systémy.

Elektronický zabezpečovací systém

Poplachové ústredne, snímače pohybu, komunikátory, sirény a všetko potrebné k inštalácii domáceho, ale aj firemného zabezpečovacieho systému s možnosťou pripojenia na PCO.

Perimetrická ochrana

Slúži na zabezpečenie proti narušeniu stráženého objektu. K dispozícii súmikrovlnné bariéry, plotová ochrana senzorickým káblom, alebo infračervené bariéry.

Projektová dokumentácia

Vypracovanie bezpečnostnej analýzy a kompletnej projektovej dokumentácie pre Vaše zabezpečenie.